Test starzenia lampy metalohalogenkowej

November 4, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Test starzenia lampy metalohalogenkowej

Test starzenia lampy metalohalogenkowej
Zasada lampa metalohalogenkowapolega na wstrzyknięciu do żarówki halogenów, takich jak jod lub brom.W wysokiej temperaturze sublimowany drut wolframowy reaguje chemicznie z halogenem, a schłodzony wolfram ponownie zestala się na drucie wolframowym, tworząc zrównoważony cykl, aby zapobiec przedawkowaniu drutu wolframowego.Dlatego żarówki halogenowe mają dłuższą żywotność niż żarówki tradycyjne.

 

Większość organicznych związków metalohalogenkowych to produkty sztuczne.Ze względu na ich doskonałe działanie, takie jak uniepalnianie, łatwość rozpuszczania i wysoka reaktywność, są szeroko stosowane w środkach zmniejszających palność (takich jak PBB, PBDE, TBBP-A, PCB, heksabromododekan, tribromofenol, krótkołańcuchowa chlorowana parafina), topniki, czynniki chłodnicze, rozpuszczalniki, surowce chemii organicznej, pestycydy, wybielacze, odtłuszczacze do wełny itp. Tworzywa sztuczne zawierające chlorowce, zwłaszcza zawierające gaz i brom, są szeroko stosowane w przemyśle elektrycznym i elektronicznym.

 

Większość metalohalogenek Związki stosowane w przemyśle to organiczne związki halogenków metali, a wiele organicznych związków halogenowych jest wymienionych jako chemikalia szkodliwe dla ludzi i środowiska, a ich stosowanie jest zabronione lub ograniczone i są one zanieczyszczeniami, na których koncentrują się kraje.

Pole zastosowania wykrywania lamp metalohalogenkowych


Samochody i ich produkty pomocnicze, części plastikowe 3D, chemikalia, produkty elektroniczne, produkty lotnicze, produkty optoelektroniczne, dachy, ramy okienne i inne części oraz produkty gotowe itp.

najnowsze wiadomości o firmie Test starzenia lampy metalohalogenkowej  0

 

Metoda badania odporności na warunki atmosferyczne lampy metalohalogenkowej i ksenonowej
Źródło światła: lampa metalohalogenkowa
Zakres widmowy: widzialne + pasmo bliskiej podczerwieni (300nm ~ 3000nm)
Wspólne standardy: IEC60068-2-5: 2010

 

Typowe warunki testowe

Irradiance
1.400-1200 w / m2 przy 300-3000nm (lampa metalohalogenkowa)
2.100-1200 w / m2 przy 290nm-800nm ​​(lampa ksenonowa)

 

Zakres temperatury
-40 ℃ ~ 100 ℃ ± 2 ℃

 

Zakres wilgotności
50% ~ 98% RH