Xi'An LIB Environmental Simulation Industry

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: LIB
Ilość pracowników: 10~100
Coroczne wyprzedaże: 2 Million-5 Million
Rok założenia: 2009
pc Export: 80% - 90%
Adres e-mail: serena@lib-industry.com
Wprowadzenie

Chiny Xi'An LIB Environmental Simulation Industry profil firmy 0

 

Xi An LIB Environmental Simulation Industry produkuje i sprzedaje komory do badań środowiskowych od 2009 roku, w tym projektuje, produkuje, a także prowadzi sprzedaż i serwis na całym świecie.

 

Kompleksowe produkty LIB obejmują komory temperaturowe i klimatyczne, komory do testów korozyjnych, sprzęt do testów IP na pył i wodę, komorę do starzenia i specjalne komory testowe, dostosowane do aplikacji klienta.Modele standardowe i niestandardowe pozwalają wybrać rozmiar, konfigurację i wydajność, aby dopasować je do wielu rodzajów warunków testowych.Wszystkie produkty LIB przeszły certyfikację CE i ROHS, a także inne certyfikaty krajowe.

 

Chiny Xi'An LIB Environmental Simulation Industry profil firmy 1

LIB Industry koncentruje się na dostarczaniu rozwiązania pod klucz do testów środowiskowych, które obejmuje badania, projektowanie, produkcję, uruchamianie, dostawę, instalację i szkolenie, dostarczanie całych produktów i usług zgodnie z wymaganiami klienta.Powiedz nam, czego potrzebujesz, pozwól nam pomóc.

 

Jeśli chodzi o sprzedaż, sprzedaż bezpośrednia LIB i tworzenie lokalnych agentów na całym świecie pozwalają klientom na wygodniejszy zakup komór testowych LIB.Do 2019 roku nasz rynek rozszerzył się na 53 kraje na całym świecie, a rynek nadal się rozwija.Lokalni agenci i centra usług ułatwiają klientom zakup i korzystanie z usług.

 

 

Historia

● 2009
Powołałem firmę, aby rozpocząć produkcję komór testowych i sprzedawać je na rynku krajowym, eksplorując i odkrywając rynki światowe.

 

2011
Uzupełnij typ komory testowej i rozszerz produkcję, początkowo o pełną linię komór testowych.

 

2013
Ulepszony materiał produktu.Na przykład ulepszyliśmy materiał komory solnej o tworzywo sztuczne z włókna szklanego, które jest bardziej odporne na starzenie, wysoką temperaturę i długą żywotność.W czerwcu tego samego roku rynek rozszerzył się o Singapur, laboratoria w USA i inne dziedziny przemysłu.

 

2014
W styczniu podpisano kontrakt z pierwszą komorą walk-in o pojemności 36 m³ z fabryką Siemensa w Kazachstanie, która została pomyślnie ukończona w marcu.W czerwcu opracowano komorę środowiskową o pojemności 50 l, która stała się najgorętszą roczną sprzedażą firmy.We wrześniu powstała komora do badań dwutlenku siarki.I stał się jedynym urządzeniem w Chinach, które można całkowicie automatycznie kontrolować, a jego urządzenie do odprowadzania spalin w pełni spełnia unijny certyfikat bezpieczeństwa.W październiku opracowano serię lamp ksenonowych, która stała się gorącym produktem roku.

 

2015
W styczniu dostarczono specjalnie dostosowaną komorę do dużych sampeli w Kuwejcie.W kwietniu system wyzwalania źródła lamp ksenonowych został ponownie zaktualizowany w celu sterowania systemem.W maju firma zakończyła certyfikację CE ROHS dla niektórych produktów.Do sierpnia produkty LIB zostały z powodzeniem wyeksportowane do TUV, Intertek Element, Intel i innych znanych laboratoriów i dziedzin przemysłowych.

 

2016
Zespół obsługi posprzedażnej LIB został utworzony w celu świadczenia globalnych usług posprzedażnych, a zespół inżynierów CSA został poproszony o zapewnienie większej zgodności z uznanymi na całym świecie specyfikacjami produkcyjnymi.

 

2018
Firma zwiększyła inwestycje w technologię produkcji i rozwój nowych produktów, dzięki czemu komora testowa LIB może spełniać standardy europejskie, amerykańskie i kanadyjskie, azjatyckie, australijskie i inne.

Usługa

Chiny Xi'An LIB Environmental Simulation Industry profil firmy 0

 Gwarancja
3 lata gwarancji, dożywotnie usługi kontrolne.Posiadamy profesjonalny zespół posprzedażowy, jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas pracy, dostarczymy Ci rozwiązania w ciągu 24 godzin.

 

Jak serwisować
 

1. szybka reakcja
Mamy elitarny zespół do obsługi naszych klientów.Zapewniamy profesjonalne rozwiązania, odpowiedni sprzęt i terminową odpowiedź dla naszych klientów na całym świecie.Kiedy otrzymujemy pytania i prośby, odpowiadamy naszym klientom w ciągu 1-3 godzin.Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji

 

2. Rozwiązanie serwisowe One Stop
Dział serwisowy LIB zapewnia bezpośrednio konsultacje przedsprzedażowe, obsługę posprzedażową w zakresie szkoleń z montażu i obsługi, usuwania usterek, wymiany akcesoriów oraz wysyłania naszych inżynierów na miejsce pracy.Teraz mamy kilka współpracujących lokalnych firm usługowych za granicą, które oferują maszyny i usługi klientom zagranicznym.

 

3. Agenci na całym świecie
Nasi agenci i centra serwisowe na całym świecie zapewniają klientom produkty LIB, usługi instalacyjne i konserwacyjne, dzięki czemu wszystko jest proste i wygodne.

 

 

Nasz zespół

Chiny Xi'An LIB Environmental Simulation Industry profil firmy 0

Xi'an LIB Environmental Simulation Industry łączy odpowiednich najlepszych specjalistów i technologię dla wysoko wykwalifikowanego zespołu profesjonalistów. Mamy dział badań i rozwoju, dział kontroli jakości, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział rynku, łącznie około 100 osób. Projekt produktu, produkcja, obsługa i uruchomienie, testowanie są wykonywane przez profesjonalnych techników.