Certyfikacja EMC komory do badań środowiskowych

October 19, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Certyfikacja EMC komory do badań środowiskowych

Certyfikat EMC został po raz pierwszy wprowadzony przez rząd Wspólnoty Europejskiej.

 

Coraz popularniejsze stają się urządzenia gospodarstwa domowego, coraz bardziej rozbudowywane są elektronika, radio i telewizja, poczta i telekomunikacja oraz sieci komputerowe.Środowisko elektromagnetyczne staje się coraz bardziej złożone i pogarsza się.Rządy i producenci zwracają również coraz większą uwagę na kompatybilność elektromagnetyczną produktów elektronicznych.

Zgodność elektromagnetyczna (EMC) produktów elektronicznych i elektrycznych jest bardzo ważnym wskaźnikiem jakości, który nie tylko wiąże się z niezawodnością działania i bezpieczeństwem użytkowania samego produktu, ale może również wpływać na normalne działanie innych urządzeń i systemów.Ochrona środowiska elektromagnetycznego.

 

W celu uregulowania kompatybilności elektromagnetycznej produktów elektronicznych wszystkie kraje rozwinięte i niektóre kraje rozwijające się opracowały normy kompatybilności elektromagnetycznej.Norma kompatybilności elektromagnetycznej jest podstawowym wymaganiem, aby produkt działał normalnie w rzeczywistym środowisku elektromagnetycznym.

najnowsze wiadomości o firmie Certyfikacja EMC komory do badań środowiskowych  0

Zakres stosowania dyrektywy EMC
Wszystkie urządzenia, sprzęt i instalacje elektryczne lub elektroniczne, które mogą powodować zakłócenia elektromagnetyczne lub mogą same podlegać zakłóceniom elektromagnetycznym.

1. urządzenia gospodarstwa domowego, elektronarzędzia, lampy i inny podobny sprzęt;
2. sprzęt przemysłowy
3. Sprzęt technologii informacyjnej produktów audio i wideo;
4. sprzęt laboratoryjny, pomiarowo-kontrolny;
5. inny sprzęt elektroniczny.


Produkty LIB przeszły certyfikację EMC, komora do badań temperatury i wilgotności, komora do badań korozji solnej, komora do badania starzenia lamp ksenonowych, komora do badania pyłu piaskowego, komora do badania deszczuitp.

 

LIB koncentruje się na produkcji wysokiej jakości komór testowych.W celu zapewnienia bezpieczeństwa i efektywności środowiskowej klientów unowocześnia swoje produkty.

 

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my pomożemy.